Kaseta VHS, 8 mm, 16 mm, MiniDV në DVD ose USB, Hard disk, SD card, etj

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM9954IL
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM9954IL
Kontakto për Çmimin
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Descrizione

Studio Jovial ofron shërbime fotografike sipas zgjedhjes suaj. 

Ne mund t'ju ofrojmë MiniDV Kaseta në DVD ose  Shërbim Video USB... 

Mos hezitoni të na kontaktoni dhe do të jeni të kënaqur.

Caratteristiche

Lloji i Shërbimit dhe Zona Operative:

Lloji i Shërbimit:
 • Shërbimet e Fotografisë dhe Videografisë
Qytetet Shqiptare:
 • Belsh
 • Berat
 • Bulqize
 • Cerrik
 • Delvine
 • Devoll
 • Diber
 • Divjake
 • Dropull
 • Durres
 • Elbasan
 • Fier
 • Finiq
 • Fushe-Arrez
 • Gjirokaster
 • Gramsh
 • Has
 • Himare
 • Kamez
 • Kavaje
 • Kelcyre
 • Klos
 • Kolonje
 • Konispol
 • Korçë
 • Kruje
 • Kucove
 • Kukes
 • Kurbin
 • Lezhe
 • Libohove
 • Librazhd
 • Lushnje
 • Malesi e Madhe
 • Maliq
 • Mallakaster
 • Mat
 • Memaliaj
 • Mirdite
 • Patos
 • Peqin
 • Permet
 • Perrenjas
 • Pogradec
 • Polican
 • Puke
 • Pustec
 • Roskovec
 • Rrogozhine
 • Sarande
 • Selenice
 • Shijak
 • Shkoder
 • Skrapar
 • Tepelene
 • Tirane
 • Tropoje
 • Ura Vajgurore
 • Vau i Dejes
 • Vlore
 • Vore
Vendi:
 • Shqipëria
Rajoni / Qarku:
 • Korçë
Zona e Shërbimit / Provinca::
 • Korçë

Prodotti simili dal venditore

You may also be interested in